Comodo Türkiye Distribütörü

Comodo Türkiye Distribütörü
 
 
Siber Comodo Türkiye Distribütör
CREATING TRUST ONLINE
 

Comodo Türkiye

Bireylerden kurumlara; herkesin güvenli ve güvenilir bir ortama erişme hakkı vardır ve bu deneyimi güvenli kılıp korumak için teknoloji çözümleri sunmak, Comodo'nun görevidir. Comodo çalışanlarına göre; şimdiki ve gelecekteki müşterilerimiz için bir güven ortamı yaratmak, son derece önemlidir.
  • Kişisel veya iş amaçlı web sitelerinin ve içeriklerinin doğrulaması
  • Bilgi Güvenliğini Sağlama
  • Web siteleri ve e-ticaret’in Güvenliğini Sağlama
  • PC’lerin güvenlik ve bakımını sağlama
DEMO TALEP ET
 
 
COMODO TÜRKİYE
 

Comodo Entegre
Çözümleri

Comodo ITSM
Comodo Temel ve Advanced antivirüs ürünleri ile virüslere ve zararlı yazılımlara karşı bulut temelli güçlü bir koruma sağlar.
MY DLP
Birkaç ürün ve modül satın almadan tek bir ürünle ve rekabetçi fiyatlarla ağınızdaki veri sızıntısını izleyebilir, bulabilir ve önleyebilirsiniz.
Comodo SecureBox
POS makinaları, ATM makinaları yada son kullanıcının kontrolü altındaki bilgisayar ortamlarına yerleştirir ve organizasyonların kendi uygulamalarını güvenlik kalkanı ile sarar ve korur.
SSL Sertifikaları
SSL/PKI Sertifika takip ile izleme, güvenlik ve yönetimi kolaylaştırın.
Comodo Korugan
Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve 5651 yasına göre uygun log kayıtlarını toplama ve raporlamasını sağlayan çözüm.
Comodo KoruMail
SSL Destekli POP3, IMAP, SMTP protokolleriyle güvenli iletişimi sağlar.

Projelerinize hayat katmak için hazırız!

Siz üretin, biz sizin yerinize satış kanalı kurar ve bayi ağını yönetiriz. 15 yılı aşkın süredir sektörel tecrübesi ile alanında uzman bir ekip ile tanışmaya hazır mısınız?