Haberler

Siber Dağıtım | Tüm Bayilerimizin ve Kamuoyunun Bilgisine
Tüm Bayilerimizin ve Kamuoyunun Bilgisine

Son dönemde yaşadığımız depremlerin ardından ülkece büyük bir dayanışma örneği gösterdik. Xcitium ve Türkiye Distribütörü Siber Dağıtım tarafından bölgeye yardım amacıyla 3 Aylık bir süre boyunca yaptığımız cironun %10’unu Yaraların sarılması için bağışlayacağımızı duyurmaktan büyük onur duyarız.

Siber Dağıtım | 2022 Siber Güvenlik Ödülleri Basın Bülteni
2022 Siber Güvenlik Ödülleri Basın Bülteni

Siber Dağıtım A.Ş. 18 yıllık deneyime sahip alanında uzman kadrosuyla siber güvenlik konusunda en iyi koruma çalışmalarını sürdürmek için kurulmuştur. Siber Dağıtım AŞ’nin girişimci ekibi distribütörlüğünü üstlendiği yazılımları orta ve büyük ölçekli işletmelere güven sunmaktadır. Bu doğrultuda profesyonel deneyimlerle yapay zekâ, antivirüs ve siber güvenlik sistemleri gibi konularda verilerin güvenliğini sağlamayı amaçlamıştır.

Siber Dağıtım | 2022 Siber Güvenlik Ödülleri NFT Olarak Sahiplerini Buluyor!
2022 Siber Güvenlik Ödülleri NFT Olarak Sahiplerini Buluyor!

Merakla beklenen 2022 siber güvenlik ödüleri 13-15 Ocak 2023 tarihlerinde NFT olarak sahiplerini buluyor! Geleneksel olarak düzenlenen Siber Güvenlik Ödülleri Comodo güvenlik çözüm ürünlerinin satışını gerçekleştiren ve bu anlamda iş geliştiren bayilerimize teşekkür amaçlı verdiğimiz bir armağanlar bütününün sembolüdür.

Siber Dağıtım | Siber - Comodo - Vinchin 2021'in Enleri Ödülleri Sahiplerini Buldu!
Siber - Comodo - Vinchin 2021'in Enleri Ödülleri Sahiplerini Buldu!

14-16 Ocak tarihinde COMODO ve Vinchin tarafında çalıştığımız iş ortaklarımızla Düzce Topuk Yaylasında bir araya geldik.

Siber Dağıtım | TLS / SSL Geçerlilik Süreleri Hakkında Önemli Duyuru!
TLS / SSL Geçerlilik Süreleri Hakkında Önemli Duyuru!

SSL paketleri ile müşterilerimizin 5 yıla kadar kesintisiz sertifika hizmeti almalarını sağlayan maksimum süreli sertifika paketleri sunmaya hazırlanıyoruz, detaylı bilgi için. destek@siberdagitim.com

Siber Dağıtım | Comodo Antivirüs Türkiye Yeni Distribütörü Siber Dağıtım Oldu!
Comodo Antivirüs Türkiye Yeni Distribütörü Siber Dağıtım Oldu!

Katma değerli distribütörlük amacıyla oluşturduğumuz Siber Dağıtım A.Ş. olarak faaliyetlerimize başladık. Bu yıl sonuna kadar 3 distribütörlük anlaşmasını yapmayı umuyoruz. Amacımız; 15 yıllık tecrübemizle tüm yanlış ve doğrularını görüp analiz ettiğimiz sektörde, optimum hizmeti-desteği sağlamak ve başarılı iş ortaklıklarını kurmaktır.

Projelerinize hayat katmak için hazırız!

Siz üretin, biz sizin yerinize satış kanalı kurar ve bayi ağını yönetiriz. 15 yılı aşkın süredir sektörel tecrübesi ile alanında uzman bir ekip ile tanışmaya hazır mısınız?