Çalışan İzleme, Zaman Takip ve Uzaktan Destek

Çalışan İzleme, Zaman Takip ve Uzaktan Destek
Perwatch Türkiye Distribütörü Siber
Perwatch
 

Performans Odaklı Uzaktan Bilgisayar İzleme Yazılımı

Firmaların çalışan performansını ölçmek için çeşitli araçlara olan ihtiyacı dijitalleşmenin ve uzaktan çalışma modellerinin artması ile bir mecburiyet haline geldi. Şirketler, mesai saatleri içinde çalışanlarının işe odaklandığından emin olmak istiyorlar. Bunda da gayet haklılar. Ancak performans takibi ile kişisel verilerin korunması arasında bir denge kurmamız gerekiyor. Biz Perwatch olarak gereksiz veri toplanmasını desteklemiyoruz. Bu nedenle Perwatch içinde klavye tuş takibi, webcam video kaydı, ses takibi ya da sosyal medya konuşmalarının takibi gibi kişisel veri odaklı takip modülleri bulunmamaktadır. Ekran görüntüleri için yazıların maskelendiği bir seçenek sunuyoruz. Vardiya planlama modülümüz ile de mesai saatleri haricinde veri toplanmasının önüne geçiyoruz.
Perwatch ile;
 

Kanıt Toplayın, Risklere Uyum Sağlayın

Perwatch ile Otomatik uyarı Kuralları ayarlayabilirsiniz, böylece belirttiğiniz bir olay meydana geldiğinde bir uyarı alırsınız. Uyarılar tetiklenir tetiklenmez alınan otomatik ekran görüntüleri ile o anda ne olduğuna dair yadsınamaz bir kanıtınız olur.
Perwatch Türkiye
 

Aktivite Takip Yazılımı için Tüm Özellikler
Tek Bir Uygulamada!

Perwatch ile;
Tüm çalışanlarınızın performansını tek bir panelden izleyebilir, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar takip edebilirsiniz. Gelişmiş takip uygulamamızla yapılan aksiyonlardan anında haberiniz olur. Üretkenliği takip ederken önemli dosya hareketleri hakkında da anlık bilgi sahibi olabilirsiniz.
Perwatch;
 

Sizlere Neler Sağlar?

Perwatch toplanan takip verisini size en faydalı olacak şekilde analiz eder. Firmanıza özelleştirilmiş fayda/zarar analizi ile hiçbir uygulamada olmayan doğru ve kişiselleştirilmiş veriye ulaşmanıza olanak tanır. Sadece personelinizi puanlamakla kalmaz, şirketinizin genel analizini de yapar ve size ister günlük ya da isterseniz yıla kadar uzanan performans analizleri sunar.
  • Aktif mesai tanımları
  • Sadece iş maillerinin takibi
  • Doğrulanmış çalışma kanıtı
  • USB bellek erişim denetimi
  • Anlık dosya hareketleri raporu
  • Verimli / Verimsiz kullanım denetimi
  • Active Directory ile entegre,
  • Kolay kurulum
 
 
Perwatch Türkiye Distribütörü Siber
 

Neden Perwatch?

Çalışan Aktivite Takibi
Perwatch ile dünyanın neresinde olursa olsun tüm çalışanlarınızın performansını tek bir panelden izleyebilirsiniz. Gelişmiş takip uygulamamız ile yapılan işlemlerden anında haberdar olursunuz. Verimliliği izlerken önemli dosya hareketleri hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.
İş Kanıtı Odaklı Verimlilik İzleme Sistemi
Perwatch'ın otomatik ekran görüntüsü özelliği ile zamanı takip ederken kanıt takibi yapabilir ve çalışanlarınızın performansını daha doğru bir şekilde belirleyebilirsiniz. Perwatch ile çalışanlarınızı daha doğru değerlendirir ve personel maliyetlerinizi düşürürsünüz.
Gelişmiş Verimlilik Analizi
Perwatch, Çalışan Analizi söz konusu olduğunda çok güçlü algoritmalarla geliştirilmiştir. Müşterinin belirleyeceği verimli uygulamaları ve siteleri belirleyerek, kullanıcıların zamanlarını ne kadar verimli geçirdiklerini hesaplar ve bunu şirket geneline yayar. Böylece personel verimlilik için detaylı analizler sağlar.
Uygun Maliyetli İç Tehdit Önleme
Uygulamamızın güçlü zaman takibi ve bilgisayar yönetimi özellikleri ile KPI ölçümü kolaylaşırken, Dosya Aktivite Takip modülümüz ile de önemli verileri sürekli takip ediyoruz. Ayrıca, uzaktan bilgisayar kilitleme ve USB Disk yönetimi gibi özelliklerle iç tehditlere karşı ilk savunma hattınızı koruyoruz.
GPS Konum Takibi
Saha operasyonlarının kalitesini Perwatch ile hızlıca ölçebilirsiniz. Aktif GPS takibi ile ekibinizin mesai saatleri içindeki hareketlerini takip ederek anlık ya da geçmiş konum bilgisine ulaşırsınız. Yakında eklenecek görev takip modülü ile de bitirilen görevler için kanıt isteyebilir ve olası zaman kayıplarını önleyebilirsiniz.
Kapsamlı Denetim Yapısı:
Perwatch, sizlere saatlerce süren eğitime ve kurulum problemlerine gerek kalmadan, çok büyük yapılara bile en fazla bir gün içinde entegre edilebilecek bir çözüm sunuyor.

Projelerinize hayat katmak için hazırız!

Siz üretin, biz sizin yerinize satış kanalı kurar ve bayi ağını yönetiriz. 15 yılı aşkın süredir sektörel tecrübesi ile alanında uzman bir ekip ile tanışmaya hazır mısınız?