Hakkımızda

Hakkımızda
 
Hakkımızda
 

İnternet çağında hemen hemen her platformda dijitalleşmenin etkileri görülebiliyor. Bu açıdan siber (cyber) güvenlik de oldukça önem teşkil ediyor. Bilgi, operasyon ve bilgisayar sistemlerinin güvenliğini içeren ‘’cybersecurity’’ çalışmalarını güvenilir ve alanında uzman ekiplerle sürdürmeyi tercih etmelisiniz. Siber Dağıtım A.Ş. alanında 18 yıllık deneyime sahip uzman kadrosuyla siber güvenlik konusunda en iyi koruma çalışmalarını sürdürmek için kurulmuştur. İşine hevesle ve heyecanla yaklaşan Siber Dağıtım A.Ş.’nin girişimci ekibi distrübütörlüğünü üstlendiği yazılımları orta ve büyük ölçekli işletmelere güvenle sunmaktadır.

Dijitalleşen çağ koşulları internet güvenliğinin sağlanmasını da gerektiriyor. Siber Dağıtım A.Ş. bu bağlamda profesyonel deneyimlerle yapay zeka, antivirüs ve siber güvenlik sistemleri gibi konularda verilerinizin güvenliğini sağlamayı amaçlıyor. Online güvenlik sağlama sürecinde müşteri memnuniyetine odaklanan Siber Dağıtım A.Ş. sizden gelen geribildirimler doğrultusunda gelişime daima açık bir yaklaşım benimsemektedir. Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz, işletme verilerinizi olası saldırılara ve güvenlik açıklarına karşı üst düzeyde korunmasına yardımcı olur. Tek merkezden aynı anda çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı sağlayan profesyonel yazılımlar sayesinde veri yönetimini güvenle sürdürebilirsiniz.

Projelerinize hayat katmak için hazırız!

Siz üretin, biz sizin yerinize satış kanalı kurar ve bayi ağını yönetiriz. 15 yılı aşkın süredir sektörel tecrübesi ile alanında uzman bir ekip ile tanışmaya hazır mısınız?