MavinciARP

MavinciARP
 
 
Mavinci Arp
Mavinci
 

MavinciARP Nedir?

MavinciARP, basit inceleme teknikleriyle tespit edilemeyen kötü niyetli saldırılara karşı eşsiz bir savunma yeteneğine sahiptir ve sektördeki ağ verilerinin en derinlerini görüntüleyebilmektedir.

Çok çeşitli ağlarda (Mobil veri, 5G, SD-WAN, SASE ve akıllı şehir / IIoT) her tür uç noktası için ağ yerleşimi, gerçek zamanlı tehdit koruması sağlar. Ağ birimlerindeki yapılar, merkezi endüstriyel operasyonlarını, kritik altyapıları ve geniş uzak çalışan ortamlarının güvence altına alınmasını sağlar. Bir yazılım uygulaması olarak, merkezi ve dağıtılmış operasyonlar dahil olmak üzere çeşitli çok ağlarda, bulutta veya şirket içinde yaygınlaştırılabilir ve güçlü bir şekilde dağıtılabilir.
Yaklaşık bir milyar tehdit örneği ile okumuştur ve otomatikleştirilmiş, sürekli öğrenen mahfaza yapay sinir ağı, daha önce görülmemiş kötü amaçlı yazılımları milisaniyeler içinde tespit edilebilmektedir.

Mavinci ARP

 
Ürün Özellikleri
 
  • Yazılım Tabanlı Düzenlenmiş Tehdit Yönetim
  • Algılanamaz Gecikme
  • Orkestrasyon ile Arttırılmış Ölçeklenebilirlik
  • Derin Paket İncelemesi ve Derin İçerik İncelemesi
  • Gerçek Zamanlı İşleme ve Dağıtım
  • Yapay Zeka (AI) /Makine Öğrenimi (ML) Tabanlı Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma (AM)
  • Kullanıcılara ajan yükleme zahmetini ortadan kaldırma
  • Sanal ve Donanım Donanımı
  • Akıllı Yönetim Paneli üzerinden Tehdit Engelleme, Yönetim ve İstihbaratı
Avantajları!
 

Yapay zeka (AI) depolama ile oluşan her türlü tehdidin ağ düzeyini korur.
Sıfır gün zafiyetleri, gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar, daha önce görülmemiş kötü amaçlı yazılımlar, IDS-IPS tehditleri, Fidye yazılımları ve APT'lere karşı öğretilmiş ve devam eden eden yapısı ile gerçek zamanlı koruma sağlar. Geleneksel hücreler dışında Makine Öğrenimi ile geliştirilmiş Derin İçerik incelemesi yaparak tehlikeli milisaniyeler içinde engelleme. Türkçe dil desteği ile kolaylaştırılmış arayüz platformu fark etmeden kullanım kolaylığı sağlar.

Paket İçerikleri
 

MavinciAMB™: Advanced Malware Engelleyici: APT'ler için gerçek zamanlı olarak engelleyici; Hiç görülmemiş Malware'leri bulur ve engeller. (IDPS, Konvensiyonel AV (Signature + Heuristics, AIAV Kötü Amaçlı Yazılım Analizi, MavinciIQ)

MavinciIWS™: Akıllı Web Kalkanı: Güvenli Web Köprüsü; ağ ve kullanıcılar için (MavinciAMB™ lisans paketi, DCI Web Filtreleme, Güvenli Arama, Asimetrik Web Filtreleme)

MavinciDSD™: Derin Senaryo Keşfedici: Ağ Trafik Analizörü: Kurallara uygun şekilde müdahale (IDPS, Trafik Aynası, DLP, Kripto Tespiti, İçerik Adaptasyonu)

MavinciCND™: Bulut Ağ Koruması: Hizmet Sağlayıcılar tarafından SECaaS teklifleri için altyapılarında dağıtılan Güvenlik Hizmetleri Koruması (MavinciAMB™ lisans paketi, DCI Web Filtreleme, Güvenli Arama, Asimetrik Web Filtreleme)

Projelerinize hayat katmak için hazırız!

Siz üretin, biz sizin yerinize satış kanalı kurar ve bayi ağını yönetiriz. 15 yılı aşkın süredir sektörel tecrübesi ile alanında uzman bir ekip ile tanışmaya hazır mısınız?