Siber Dağıtım

Comodo'nun Dragon Platformuyla Bir Şirket Siber Güvenlik Tehditlerini Nasıl Engelliyor?

Dünyanın farklı bölgelerinde bulunan siber suçlular, toplu kimlik avı kampanyaları ve kullanıma hazır kitler kullanarak, dünyanın dört bir yanındaki hedeflere karşı gelişmiş fidye yazılımları, kötü amaçlı yazılımlar ve bilgisayar korsanlığı kampanyaları yürütmektedir. Amaç, kurbanlara bulaştırmak ve verilerini çalmak. Talihsiz ve tehlikeli olan kısım, bu tehditlerin artmasıdır.

Günümüzün gelişmiş saldırganları, bir kuruluşun bilgisayarına veya ağına erişmek veya zarar vermek için ellerinde çok şey var ve bu, kurban çoğunlukla tehlikeye atıldığından habersizken gerçekleşir.

Bilgisayar sistemlerine bulaşan ve sistemin tekrar çalışması için bir ücret talep eden bir mesaj görüntüleyen kötü amaçlı bir yazılım olan fidye yazılımı, onu gerçekleştirenler için 1 milyar dolardan fazla kazanç sağlayan kazançlı bir işe dönüştü .

Fidye yazılımı ve diğer kötü amaçlı yazılım tehdidi yakın zamanda hiçbir zaman azalmayacaktır. Aslında, işgücünün çoğunu evden çalışmaya zorlayan salgınla birlikte, siber suçluların her zamankinden daha aktif olmasını bekleyebiliriz. Bunu anlayan şirketlerden biri CONDYN'dir.

Merkezi Güney Afrika'da Centurion'da bulunan CONDYN, uluslararası alanda tanınan bir risk ve uyumluluk çözümleri sağlayıcısıdır. Şirket, Sahra Altı Afrika'da hem hükümetlere hem de kurumsal sektöre üstün risk ve uyumluluk çözümleri sunmaktan gurur duymaktadır. CONDYN, hizmet verdiği bölgelerde olağanüstü bir üne sahiptir. Bu itibarı sürdürmek için şirket, müşterilerine onları hem iç hem de dış tehditlerden ve güvenlik açıklarından koruyan teknolojiler sağlamaya odaklanmaktadır.

"CONDYN, kuruluşları dış ve iç tehditlerden koruyan teknolojiler sağlamaya odaklanmıştır. Yaklaşımımız, kapsamlı ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler bulmaktır. CONDYN Genel Müdürü Jorina van Rensburg, silo çözümleri pahalıdır ve çoğu zaman entegrasyon zorlukları nedeniyle güvenlik 'boşluklarına' neden olur.

Comodo, CONDYN'in Müşterilerini Korumasına Nasıl Yardımcı Oluyor
Comodo, Dragon platformuna uç noktaları korumak ve savunmak için sıfır güven mimarisi sunan eksiksiz bir bulut yerel çerçeve olan Gelişmiş Uç Nokta Koruması (AEP) sağlayarak CONDYN'in giderek daha aktif yeni çağ siber suçlulara karşı savaşı kazanmasına yardımcı oluyor. Patent bekleyen otomatik koruma teknolojisi, fidye yazılımlarını, kötü amaçlı yazılımları ve siber saldırıları etkisiz hale getiren etkin ihlal korumasına sahiptir. Otomatik muhafaza, bilinmeyen bir yürütülebilir dosyayı bir çekirdek API sanallaştırılmış modunda çalıştırır ve böylece fidye yazılımı saldırılarını etkisiz hale getiren saldırı yüzeyi azaltma (ASR) sunar. Comodo'nun Dragon Platformu, son kullanıcı deneyimi veya iş akışları üzerinde hiçbir etkisi olmadan, sıfır gün tehditlerine karşı kapsamlı koruma sağlamak için Varsayılan İzin Kullanılabilirliği ile birlikte Varsayılan Engelleme güvenlik duruşunu da kullanır. Ek olarak,

Rensburg, "CONDYN, değer zincirinde bağlı kalınması gereken, açık ve şeffaf bir ilişki de dahil olmak üzere birçok kritere güçlü bir şekilde inanıyor" diyor. “Değer zinciri modelleri, yerel ortakları kullanım kolaylığı ve doğru fiyatla desteklemelidir. Comodo, hasarı önlemek için bilinmeyen yürütülebilir dosyaların% 100'ünü doğrulayan, güçlü destek ve MSP'lerin ve geri dönüş sürelerinin iyi bir şekilde anlaşılmasını içeren, sunulan garantilerle desteklenen son teknoloji otomatik sınırlama çözümüyle kriterlerimize uyuyor. "

Projelerinize hayat katmak için hazırız!

Siz üretin, biz sizin yerinize satış kanalı kurar ve bayi ağını yönetiriz. 15 yılı aşkın süredir sektörel tecrübesi ile alanında uzman bir ekip ile tanışmaya hazır mısınız?